Celowanie poniżej pasa: Ultherapy

Czy wiesz, że możesz poddać się zabiegowi Ultherapy na swoje pośladki? Czy wiesz, że istnieje Ultherapy? Jeśli nie wiedziałaś, teraz już wiesz!

Podstawy Ultherapy

Ultherapy wykorzystuje technologię, która jest zatwierdzona przez FDA, bezpieczne, szybkie i stosunkowo bezbolesne. Najwięcej poczujesz, to niewielki dyskomfort, ale większość naszych pacjentów uważa Ultherapy za bardzo wygodną procedurę.

Podczas konsultacji, nasz wyszkolony lekarz wyjaśni procedurę leczenia w szczegółach, a następnie stworzy dla Ciebie plan leczenia na miarę. Na tym etapie zachęcamy wszystkich naszych pacjentów do zadawania jak największej ilości pytań, aby zaoferować odpowiednie leczenie dla nich i pomóc im zrozumieć, jak działa zabieg i jaki jest jego przebieg.

Podczas sesji zabiegowej uwalniana jest energia ultradźwiękowa, która stymuluje produkcję nowego kolagenu. Stymulowana jest również nowa elastyna. Nowa produkcja kolagenu i elastyny rozpoczyna proces naprawczy poprzez wzmocnienie istniejącego kolagenu, jak również produkcję nowego kolagenu, który pomoże podnieść, ujędrnić i napiąć pośladki.

Zabieg Ultherapy, gdy jest wykonywany na pośladkach, może trwać do około godziny. Może się to jednak różnić w zależności od pacjenta. Nie ma przestojów, można wyjść i iść o swoich normalnych codziennych zadań. Musisz wrócić do gabinetu po sesji? Nie ma problemu. Musisz odebrać dzieci ze szkoły? Idź prosto przed siebie. Chcesz spotkać się z przyjaciółmi, aby opowiedzieć im o doświadczeniu? Idź na to!

Nawet jeśli zaczniesz widzieć, że Twoje pośladki wyglądają na bardziej jędrne i napięte, nadal zachęcamy naszych pacjentów do ćwiczeń, zgodnie z ich kondycją i możliwościami zdrowotnymi. Zdrowy styl życia, który obejmuje zdrowe odżywianie i ćwiczenia, jest zawsze dobrym pomysłem.

Powyżej pasa: Ultherapy dla szyi, twarzy i ramion

Zabieg Ultherapy nie jest przeznaczony tylko dla pośladków. Ultherapy może być również wykonywany na twarzy, szyi, ramionach i dekolcie. To tylko niektóre z obszarów, które możemy leczyć za pomocą Ultherapy. Jeśli obawiasz się zastrzyków lub wolisz coś nieinwazyjnego, to Ultherapy może być idealną opcją leczenia dla Ciebie.

Podobnie jak w przypadku pośladków, leczenie delikatniejszych obszarów, takich jak szyja, jest również świetną procedurą, aby zająć się wiotkością skóry na szyi. W niektórych przypadkach może wystąpić lekkie zaczerwienienie lub niewielka opuchlizna na twarzy i szyi, ale bezpośrednio po zabiegu można przykryć skórę niekomedogennym makijażem, aż do ustąpienia zaczerwienienia lub opuchlizny.

Wspaniałą rzeczą w Ultherapy jest to, że rezultaty są stopniowe i zobaczysz bardziej progresywną poprawę od trzech do sześciu miesięcy. Czasami możemy zobaczyć natychmiastowy lifting, ale z czasem rezultaty stają się bardziej widoczne.

Ultherapy jest uzupełnieniem wielu innych zabiegów, takich jak wypełniacze skórne i zastrzyki przeciwzmarszczkowe. Ultherapy jest lukrem na torcie leczenia, jak podkreśla twarz poprzez podnoszenie i napinanie skóry, podczas gdy wypełniacze dermalne mogą dodać objętości i recontour twarzy, aby dać ogólny odświeżony wygląd, że przyjaciele powiedzą, że wyglądasz niesamowicie, co jest innego w tobie....

Jak mogę utrzymać mój nowy tyłek?

Jak już wspomniałam wcześniej, regularne ćwiczenia to zawsze dobry pomysł, aby utrzymać swój nowy tyłek w dobrej formie. Jeśli jednak chciałabyś zachować swoje rezultaty, porozmawiaj z lekarzem, który zaleci Ci zabiegi podtrzymujące, zwykle w odstępie od roku do osiemnastu miesięcy. Wspólnie opracujemy Twój indywidualny plan, który pomoże utrzymać Twoje pośladki w dobrej formie.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.