Co warto wiedzieć o powiększaniu ust kwasem hialuronowym?

powiększanie ustWiele kobiet myśli z pewną niechęcią o kształcie swoich ust zastanawiając się nad tym, czy istnieje skuteczny sposób na uczynienie ich pełniejszymi i bardziej wydatnymi. Okazuje się, że nie jest to wyzwanie, któremu nie bylibyśmy w stanie sprostać, najbardziej skutecznym rozwiązaniem wydaje się zaś powiększenie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego.

Metoda ta uważana jest nie tylko za jedną z najbardziej skutecznych, ale i za rozwiązanie bardzo bezpieczne, kluczem do jej sukcesu wydaje się zaś przede wszystkim sam kwas hialuronowy. Warto pamiętać, że jest to jedna z substancji, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie, nie trzeba więc obawiać się o to, że ten ostatni negatywnie zareaguje na zabieg. Nie można nie docenić i tego, że same zmiany są odwracalne, nie będziemy wiec ich ofiarami do końca życia. Sam zabieg nie należy do długich, powinniśmy być więc przygotowani na około 15 minut pracy lekarza. W czasie jego trwania zawsze możemy przy tym liczyć na znieczulenie miejscowe, dzięki czemu możemy mówić o zabiegu bezbolesnym. W czasie zabiegu żel z kwasem hialuronowym jest wstrzykiwany bezpośrednio w usta, gdzie zaczyna działać poprzez wiązanie cząsteczek wody. Ten sposób jego działania przyczynia się do tego, że jego rezultaty są znakomite, a same usta mają naturalny wygląd, choć jednocześnie stają się nawilżone i jędrne. Niestety, nie zawsze możemy liczyć na to, że uda się go wykonać.

kwas hialuronowyPrzed wykonaniem zabiegu warto skonsultować się z lekarzem, nie powinno się mu bowiem poddawać nie mając świadomości tego, z czym się on wiąże. Pacjent musi mieć też świadomość, że wykonanie go wbrew zaleceniom może mieć konsekwencje dla jego zdrowia. Jeśli zostaniemy do niego dopuszczeni, nie musimy obawiać się negatywnych konsekwencji, analiza wyników powiększania ust mówi bowiem o braku skutków ubocznych. Cieszy również wysoka skuteczność zabiegu, jego efektami możemy bowiem cieszyć się nawet przez 12 miesięcy.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.