Jestem niezadowolony z niektórych części mojego ciała

Wiele osób ma określoną część ciała, w której chcieliby zminimalizować ilość istniejącego tłuszczu. Istnieje zabieg, który może być stosowany dokładnie w tej sytuacji. Czasami dieta i ćwiczenia po prostu nie są wystarczające, aby dotrzeć do tych obszarów problemowych. Dlatego niektórzy ludzie szukają alternatywnych rozwiązań. Nasz specjalnie zaprojektowany zabieg chłodzący może być właśnie tą alternatywą, której szukasz. Dlaczego nie rozważyć CoolSculpting?

Ale czym jest CoolSculpting?

CoolSculpting jest zabiegiem, który rozważa wiele osób. Zabieg ten wykorzystuje opatentowaną technologię do chłodzenia określonych komórek w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i można go określić jako nieinwazyjny. Zabieg może trwać mniej niż godzinę i może przynieść bardzo przyjemne rezultaty. Pacjenci, którzy chcą zmienić kształt, zdefiniować na nowo i nadać nowy kontur swojemu ciału powinni rozważyć tę opcję leczenia. Rezultaty mogą być długotrwałe, jeśli tylko pacjent będzie dbał o swoje ciało, prowadząc zdrowy tryb życia. Jeśli zdecydujesz się na CoolSculpting , możesz skorzystać z uczęszczania do wysoko ocenianej kliniki. Od sześciu lat jesteśmy numerem jeden wśród klinik w Wielkiej Brytanii i Europie Zachodniej.

Jak to działa?

CoolSculpting wykorzystuje precyzyjny zestaw kroków w celu zminimalizowania tkanki tłuszczowej. Obszar, który ma zostać zminimalizowany, umieszczany jest pomiędzy dwoma panelami chłodzącymi. Te specjalnie zaprojektowane panele schładzają komórki do bardzo niskiej temperatury. W ciągu najbliższych tygodni komórki te są usuwane przez organizm w naturalny sposób, co stymuluje utratę tkanki tłuszczowej. Wiele osób uważa, że może wykonywać różne zadania podczas tego zabiegu. Niektórzy decydują się na nadrobienie zaległości mailowych i administracyjnych, inni spędzają czas na czytaniu, a jeszcze inni decydują się na drzemkę. Po zabiegu chłodzenia, zostaniesz poddany masażowi przez wykwalifikowanego terapeutę, aby jeszcze bardziej pobudzić utratę tłuszczu.

Dlaczego powinienem poddać się temu zabiegowi?

Istnieje wiele powodów, dla których możesz rozważyć ten zabieg. Możesz rozważyć ten zabieg, jeśli chcesz przyciąć tłuszcz w miejscach, gdzie sama dieta i ćwiczenia po prostu nie pozwolą na pozbycie się uporczywych złogów tłuszczu. Zabieg ten nie jest zamiennikiem dla tych dobrych wyborów stylu życia, ale może być stosowany jako wzmocnienie. Wiele osób było pod wrażeniem tego zabiegu, pozostawiając nam wysokiej jakości rezultaty. Istnieją liczne korzyści z tego leczenia oprócz tylko klinicznie udowodnionej utraty tłuszczu. Zabieg ten nie ma żadnych przestojów, dzięki czemu można kontynuować dzień bezpośrednio po nim. Wyniki stają się zauważalne w ciągu następnych tygodni na obszarze lub obszarach, które zostały wybrane do zabiegu.

Co powinienem zrobić teraz?

Jeśli uważasz, że ten zabieg mógłby przynieść korzyści Tobie i Twojemu ciału, skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoją wiadomość. Chętnie umówimy Cię na bezpłatną konsultację. Konsultacja ta pozwoli nam upewnić się, że jesteś idealnym kandydatem do tego zabiegu. Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas bardzo ważne. Jeśli uważasz, że ten zabieg mógłby być dla Ciebie, powinieneś się z nami skontaktować, co Cię powstrzymuje? Każdy zasługuje na to, by być zadowolonym ze swojego ciała, a ten zabieg może być Twoim biletem do tego.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.