Konturowanie linii żuchwy za pomocą Ultherapy w Londynie

Jedną z najbardziej zauważalnych zmian w strukturze dojrzewającej twarzy jest linia żuchwy. Policzki zaczynają opadać, powodując efekt "podgardla" wiszącego na lub pod szczęką, co z kolei powoduje, że skóra szyi również obwisa i może być niepochlebne dla tych z nas, którzy starają się zachować elegancki wygląd w późniejszym wieku. W The Cosmetic Skin Clinic oferujemy wypróbowaną i przetestowaną metodę Ultherapy, która przywróci Twojej twarzy świeższy i jędrniejszy kontur, być może odejmując Ci lat.

Dlaczego linia żuchwy wydaje się zanikać?

Pomijając zmarszczki i cieńszą skórę, to co dzieje się pod skórą z wiekiem, to redystrybucja podskórnego tłuszczu. Stopniowo tłuszcz przesuwa się w niepożądane miejsca, takie jak okolice pod oczami lub wzdłuż linii żuchwy, zamiast utrzymywać pożądaną symetrię twarzy, dodając objętości policzkom i kościom brwiowym.W miarę jak z czasem tracimy większą produkcję białka - kolagenu, tkanka łączna w strukturze naszej skóry zaczyna słabnąć. Napięta, pulchna i świeża skóra, którą cieszymy się w młodości, zaczyna tracić elastyczność i sprężystość.

Utrata kolagenu jest winna efektowi deflacji. Po 40 roku życia, produkcja kolagenu w naszych komórkach zaczyna stale spadać, a proces ten może przyspieszyć spożywanie zbyt dużej ilości cukru, palenie papierosów i ekspozycja na promieniowanie UV. Dzięki Ultherapy, masz szansę zwiększyć swoją naturalną produkcję kolagenu. Terapia ta jest jedyną w swoim rodzaju zatwierdzoną przez FDA jako niechirurgiczna procedura liftingu twarzy, która pomoże Ci na nowo zdefiniować kontury w bezpieczny sposób.

Twoja wizyta z Ultherapy

Po oczyszczeniu twarzy, na skórę nakładany jest na 20 minut preparat znieczulający, który pomoże znieczulić obszar przed zabiegiem Ultherapy. Obszary, które mają być poddane zabiegowi są następnie zaznaczane na skórze, aby zapewnić optymalne leczenie i równomierne rozprowadzenie ultradźwięków o wysokiej częstotliwości.

Przy użyciu żelu ultradźwiękowego, aplikator jest delikatnie przesuwany po skórze, wysyłając skupioną energię ultradźwiękową przez różne warstwy skóry. Temperatura tej terapii osiąga 60-70 stopni Celsjusza, ale nie powoduje poparzeń; ciepło jest potrzebne do pobudzenia naturalnej produkcji kolagenu.

Proces może trwać 45-60 minut, po którym będziesz mógł wrócić do swojego normalnego harmonogramu bez żadnych przestojów.

Wyniki

Ultherapy przyniosło pacjentom znaczące rezultaty przeciwstarzeniowe. Proces regeneracji rozpoczyna się natychmiast po rozpoczęciu leczenia, a niektóre liftingi mogą być widoczne bezpośrednio po zakończeniu procedury, jednak w ciągu następnych 3-6 miesięcy zauważysz bardziej znaczące zmiany, ponieważ naturalny kolagen zaczyna ponownie wykonywać swoją pracę.

Zauważono, że obiektywnie lepsze kontury twarzy zostały osiągnięte w ciągu zaledwie 6 tygodni, zwłaszcza w obszarze podgardla i podwójnego podbródka. Jednak zabieg ten nie ogranicza się tylko do linii żuchwy; w przypadku zastosowania go na innych obszarach twarzy, brwi wydają się bardziej uniesione, oczy mogą wyglądać młodziej, a skóra wydaje się gładsza i bardziej elastyczna.

Rezultaty te mogą utrzymywać się przez 12-18 miesięcy, a w celu dalszego odmłodzenia zaleca się powtarzanie zabiegu co roku.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.