Lifting nićmi Silhouette Soft jako część niechirurgicznego liftingu twarzy

Z biegiem czasu, to naturalne, że nasze twarze wyglądają mniej wyrafinowane i podniesione jak kiedyś. Choć dla wielu z nas może to być zrozumiałe zmartwienie, istnieje kilka różnych opcji, które możemy wykorzystać, aby spróbować odmłodzić naszą twarz, czego pragniemy. Zabiegi kosmetyczne, na przykład, mogą być stosowane w celu osiągnięcia efektu udoskonalenia i podniesienia twarzy. Co więcej, istnieje wiele takich zabiegów, które są dostępne bez konieczności przeprowadzania operacji. Jeśli szukasz niechirurgicznego liftingu twarzy, możesz spróbować liftingu nićmi Silhouette Soft. Stosując ten niechirurgiczny lifting twarzy, możesz oczekiwać natychmiastowych rezultatów i przywrócenia twarzy odpowiedniego kształtu nawet po zakończeniu zabiegu.

Jeśli zdecydujesz, że lifting twarzy za pomocą nici Silhouette Soft jest zabiegiem, który chciałabyś wykonać u siebie, to naturalnie będziesz chciała udać się do kliniki, której będziesz mogła zaufać w kwestii jego przeprowadzenia. Jedną z opcji, którą warto rozważyć, jest nasza reputacja w zakresie przeprowadzania zabiegów, takich jak niechirurgiczny lifting twarzy w Londynie, które przynoszą doskonałe rezultaty. Jako lider rynku w dostarczaniu niechirurgicznych zabiegów kosmetycznych, korzystamy z naszych najlepszych marek i wykwalifikowanych lekarzy, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby doświadczenia każdej osoby związane z naszymi zabiegami były pozytywne.

Podnoszenie nici metodą Silhouette Soft

Lifting nićmi Silhouette Soft to niechirurgiczny zabieg liftingu twarzy, którego działanie polega na podnoszeniu i regeneracji skóry twarzy. Jest to przydatne, ponieważ z czasem naturalnie produkowany w naszym organizmie kolagen traci znaczną część swojej siły, przez co jest mniej zdolny do podtrzymywania skóry i utrzymywania jej w stanie uniesionym. Lifting nićmi Silhouette Soft działa dzięki zastosowaniu szwów resorbowalnych (podobnych do szwów rozpuszczalnych, które są stosowane w chirurgii). Szwy te są wyposażone w maleńkie dwukierunkowe stożki, które również są resorbowalne. Nić szwów jest delikatnie wprowadzana do skóry za pomocą małej igły. Ma to dwa podstawowe efekty: liftingujący i regenerujący. W trakcie zabiegu lekarz przeprowadzający lifting nićmi Silhouette Soft jest w stanie uciskać i ponownie określać obszar poddawany zabiegowi, co prowadzi do efektu liftingu tkanki skórnej (tj. skóra wygląda na bardziej podniesioną i wyrzeźbioną). Efekt regeneracyjny polega na pobudzeniu organizmu do produkcji własnego, naturalnego kolagenu. Proces ten trwa średnio przez następne 18 miesięcy, w miarę jak nić szwów jest wchłaniana przez skórę.

Lifting nićmi Silhouette Soft może być stosowany na kilku różnych obszarach twarzy, a liczba szwów, które zostaną założone, będzie różna w zależności od tego, która część twarzy zostanie poddana zabiegowi. Długość okresu utrzymywania się rezultatów zależy od wieku i wiotkości skóry, jednak w większości przypadków rezultaty liftingu nićmi Silhouette Soft utrzymują się przez około 18 miesięcy.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.