Najczęściej zadawane pytania dotyczące CoolSculpting

W tej rozmowie, jako specjalista i ekspert w dziedzinie CoolSculpting, Magda odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące jej zabiegów z jej unikalnego doświadczenia z pacjentami, jakie są jej doświadczenia w zakresie wyników jej pacjentów i dlaczego większość jej pacjentów wraca po więcej.

Magda wykonuje zabiegi CoolSculpting od ponad dziesięciu lat i była pierwszą osobą, która została przeszkolona jako specjalista CoolSculpting. Omówili również wszystkie rzeczy związane z CoolSculpting, w tym historię, jak to się zmieniło i ewoluowało na przestrzeni lat, czy CoolSculpting działa i jakie są najbardziej popularne obszary do leczenia.

Dr Mountford zaczyna pytając Magdę, jaki jest najbardziej popularny obszar ciała do leczenia za pomocą CoolSculpting, Magda odpowiada, że myśli, że jest to rzeczywiście obszar podbródka. Wyjaśnia, że mamy tendencję do patrzenia na siebie każdego dnia i dość trudno jest pracować nad obszarem podbródka. Możemy pracować nad naszymi brzuchami, boczkami itp. ćwicząc, ale podbródek jest specyficznym obszarem. Najbardziej popularnymi obszarami były brzuch i boki, ale obecnie Magda widzi dużo więcej pacjentów, którzy przychodzą z obawami dotyczącymi "podwójnego podbródka".

Magda dodaje, że miała pacjentów zgłaszających się do CoolSculpting wcześniej mieć ich brzuch lub boki wykonane i często wracają, gdy widzą, jak dobrze to działa, chcąc inne obszary wykonane, które regularnie obejmuje podbródek.

Magda wykonuje CoolSculpting od dziesięciu lat i jest zdumiony wynikami. Bardzo szybko miała pacjentów, którzy wracali, chcąc uzyskać więcej obszarów poddanych zabiegowi i mówiąc, że zmieniła ich życie. Magda mówi, że CoolSculpting może być naprawdę game changer w dając pacjentowi więcej pewności siebie.

Innym popularnym obszarem jest górna część ramion i może być naprawdę skuteczne w pomaganiu czuć się bardziej pewni siebie w ubraniach. Magda wyjaśnia, że tuż przed zamknięciem miała pacjentkę, której syn nawet skomentował, jak wspaniale wyglądały jej ramiona.

Dr Mountford pyta Magdę, co zmieniło się w CoolSculptingu od dziesięciu lat temu do dzisiaj. Dziesięć lat temu było to tylko jedno urządzenie z jednym aplikatorem i było używane głównie do leczenia brzucha i boków, ale każdego roku CoolSculpting wprowadził coś nowego. Jednak leczenie jednego obszaru nadal trwało godzinę, a aplikatory miały dość silne ssanie, więc pacjenci często odczuwali lekki dyskomfort. Magda wyjaśnia, że w dzisiejszych czasach mamy aplikatory, które mogą leczyć obszary w 35-45 minut i wiele się zmieniło, jeśli chodzi o uczucie dyskomfortu. Magda opowiedziała nawet historię pacjentki, która była zaniepokojona, że nic nie czuje i martwiła się, że urządzenie nie działa lub że nie jest włączone, na co Magda wyjaśniła, że urządzenie jest włączone i działa, i to jest właśnie zabieg. Możemy również leczyć różne obszary w tym samym czasie, co skraca czas zabiegu o połowę, co nie było możliwe, gdy CoolSculpting pojawił się po raz pierwszy.

Dr Mountford następnie pyta Magdy, czy CoolSculpting jest najbardziej popularne dla mężczyzn lub kobiet, na które Magda odpowiada, że to chyba 50/50 podziału, co jest naprawdę interesujące.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.