Powiększanie ust – w jaki sposób?

jak powiększyc ustaWspółczesna medycyna estetyczna stoi na bardzo wysokim poziomie rozwoju, dzięki czemu może zaoferować nam mnóstwo sposobów na poprawę swojego wyglądu, w tym również i ust. Współczesne zabiegi tego typu pozwalają zarówno na powiększanie ust jak i na korygowanie ich kształtu zgodnie z osobistymi preferencjami każdego pacjenta. Zabieg ten polecany jest przede wszystkim ludziom, dla których małe usta stanowią poważny problem i które chciałyby się go pozbyć. Oprócz tego coś takiego pozwala również na zredukowanie zmarszczek wokół ust które powstają wraz z wiekiem lub u osób palących dużo papierosów.

Można tu dodatkowo skorygować wszystkie problemy z symetrią naszych ust czy z zanikaniem ich kolorytu. Istnieje oczywiście kilka rodzajów takich zabiegów; aby wybrać wśród nich coś odpowiedniego musimy wiedzieć nie tylko jakie są nasze potrzeby ale również jak długo będziemy chcieli cieszyć się uzyskanymi efektami. W pierwszej kolejności należy oczywiście wybrać się na konsultację do zajmującego się tym lekarza, bowiem to przede wszystkim on powinien stwierdzić, który zabieg będzie dla nas najlepszy. Do najczęściej wykorzystywanych rozwiązań należą tak zwane preparaty wchłaniające się, takie jak kwas hialuronowy. Efekty jakie można tu uzyskać utrzymują się nawet przez 12 miesięcy, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Sam zabieg nie jest bolesny ani też szczególnie skomplikowany, choć na pierwszy rzut oka może się takim wydawać. Wykonuje się go po wcześniejszym podaniu znieczulenia miejscowego; następnie preparat jest wstrzykiwany do warg za pomocą specjalnej igły. Całość nie powinna trwać dłużej niż 30 minut. Sam zabieg jest w pełni bezbolesny, choć może tu wystąpić niezbyt komfortowe wrażenie „rozpierania” naszych warg. Czasami już po jego wykonaniu mogą pojawiać się efekty uboczne takie jak opuchlizna, ale są one w pełni naturalne i znikają góra po 3-5 dniach. Wszystkie wykorzystywane przy tym preparaty posiadają certyfikaty niezbędne do stwierdzenia, że są one w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Istnieje kilka przeciwwskazań dotyczących takich zabiegów. Nie powinny się im poddawać kobiety w ciąży ani karmiące; przeszkodą może być też opryszczka. W zależności od rodzaju zabiegu, uzyskane tu efekty mogą utrzymywać się przez kilka miesięcy.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.