Powiększanie ust

powiekszanie ustJeszcze całkiem niedawno powszechnie wydawało się, że powiększanie ust jest zabiegiem na który mogą pozwolić sobie jedynie bogatsze kobiety, których kaprysem jest upodabnianie się chociażby do najbardziej znanych gwiazd filmowych. Moda ulega jednak nieustannej przemianie, i obecnie duże, pełne usta wchodzą powoli do obowiązujących kanonów piękna, przez co zaczyna o nich marzyć coraz więcej kobiet; dochodzi do tego, że najchętniej czytane czasopisma, również i te dla mężczyzn, umieszczają usta aktorek takich jak Angelina Jolie na liście najpiękniejszych na świecie. Z tego też powodu w ciągu ostatnich kilku lat można było zaobserwować ogromny wzrost zainteresowania takimi właśnie zabiegami, co przyczyniło się zresztą do rozwoju tej dziedziny medycyny.

Obecnie każda pacjentka która chce powiększyć sobie usta może zdecydować się na szereg różnych rozwiązań, wystarczy zatem znaleźć odpowiedniego specjalistę w tej dziedzinie aby móc cieszyć się naprawdę rewelacyjnymi efektami. Wśród wielu różnych, wykorzystywanych tutaj metod szczególną popularnością cieszy się stosowanie tak zwanego kwasu hialuronowego, znanego również jako Restylan. Efekty takiego zabiegu są bardzo trwałe i mogą utrzymywać się nawet przez kilka lat. W przypadku, gdy zależy nam na rzeczywiście długich efektach, najlepszy będzie preparat Aquamid, bowiem zostaje on wbudowany w tkankę w taki sposób, że praktycznie nie da się go później usunąć.

Zabieg taki nie jest ani czasochłonny ani też skomplikowany; nie trzeba tu również obawiać się bólu, bowiem przed jego wykonaniem pacjentce podawane jest znieczulenie. Preparat jest tu wprowadzany do warg za pomocą specjalnej strzykawki. Miejsce w które wkłuwana jest igła zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji oraz fizycznych uwarunkowań danej pacjentki. Po zakończeniu zabiegu mogą co prawda pojawiać się niewielkie efekty uboczne takie jak obrzęk warg, ale znikają one bardzo szybko – jest to naturalna reakcja naszego organizmu. Decydując się na taki zabieg warto mimo wszystko wziąć krótki urlop i spróbować unikać przez kilka dni zbyt niskich temperatur albo słońca. Jeśli efekty zabiegu nie do końca nas zadowalają, to może on zostać powtórzony już po tygodniu. Współczesne zabiegi powiększania ust nie są inwazyjne i zawsze gwarantują wysoką skuteczność. Ponadto nie wymagają od nikogo spędzania całych dni w szpitalach, bowiem obecnie do ich wykonania potrzebujemy dosłownie trzydziestu minut. Trudno byłoby zatem dziwić się temu, że na coś takiego decyduje się aktualnie coraz większa liczba kobiet.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.