TWÓJ PRZEWODNIK PO NATURALNYM WYPEŁNIENIU UST

Nasze twarze zawsze się zmieniają. Wraz z procesem starzenia, brakiem snu, diety i zmianami hormonalnymi, nasza skóra może stracić elastyczność, objętość i gęstość. Proces starzenia się jest tylko naturalny, ale większość kobiet czuje się pewniej z młodzieńczo wyglądającą skórą.

Lipofilling to popularna metoda pozwalająca odzyskać młodszy, świeższy wygląd i bezpieczny sposób na odmłodzenie twarzy za pomocą własnych komórek tłuszczowych.

Może to pomóc:

Lipofilling. Co to jest?

Lipofilling twarzy wykorzystuje transfer tłuszczu do wygładzenia linii i zmarszczek, a także poprawia niedoskonałości. Naturalny wypełniacz do ust zachowuje ekspresję twarzy, ponieważ nie jest przeznaczony do rozluźniania mięśni twarzy, dr Pietro di Mauro po prostu wykorzystuje jako wypełniacz organiczne tłuszcze bogate w komórki macierzyste Twojego ciała.

Przenoszenie własnego tłuszczu z jednej części ciała do drugiej jest powszechnym zabiegiem, szczególnie w rewitalizacji twarzy. Stosując technikę naturalnego wypełniania ust, rezultaty są długotrwałe, ponieważ organizm łatwiej zaakceptuje swój tłuszcz, z mniejszą szansą na reakcje alergiczne i zakłócenie delikatnej równowagi naszego ciała.

W zabiegu lipofillingu zbieramy tłuszcz z Twojego brzucha, uda lub pośladków. Jest on oczyszczany w wysoce skoncentrowanej próbce, a następnie wstrzykiwany w głębokie tkanki miękkie i skórę twarzy. W przypadku tego krótkiego zabiegu jesteś w znieczuleniu miejscowym, więc nie jest on bolesny.

Czego mogę się spodziewać podczas zabiegu?

Pietro di Mauro pobierze tkankę tłuszczową z wybranego miejsca, takiego jak biodra lub uda, zazwyczaj pod znieczuleniem ogólnym. Po specjalnym przygotowaniu tkanki i umówieniu się na wizytę kontrolną może ona zostać podana w wybrane miejsce, np. w głębokie zmarszczki, policzki i usta.

Nowe naczynia krwionośne będą rosły, dostarczając tlen do przeszczepionych komórek tłuszczowych. Jednak około 50% komórek tłuszczowych nie przeżyje, dlatego dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy 2-3-krotne powtórzenie zastrzyków na twarz.

Syntetyczne vs. Naturalne zastrzyki

Na przestrzeni dziesięcioleci opracowano wiele syntetycznych wypełniaczy do twarzy, od naturalnych kolagenów po polimery wytworzone przez człowieka, które zmiękczają linie uśmiechu i upiększają policzki i powieki. Wszyscy słyszeli o Botoxie, neuromodulatorze, który działa na rozluźnienie mięśni, które wyrastają z nawyków, takich jak zmarszczki na czole i zmarszczki na powiekach.

Krytycy Botoxu wolą jednak bardziej naturalne rozwiązania.

Elle Magazine przeprowadził wywiady z gwiazdami na ich poglądy na iniekcji wypełniaczy i większość z tych, z którymi rozmawiano preferowane naturalne podejście do Botoxu. Julia Roberts, powiedziała: "Chcę, żeby moje dzieci wiedziały, kiedy jestem wkurzona, kiedy jestem szczęśliwa i kiedy jestem zdezorientowana." Podczas gdy Nicole Kidman powiedziała: "Teraz już go nie używam - mogę znów ruszyć czołem!" Hollywood preferuje teraz bardziej naturalny wygląd, taki, który tylko odmładza twoją młodość, bez wycierania twojego charakteru.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.