Twoja podróż z CoolSculpting - jesteś w dobrych rękach

Jedną z rzeczy, z których słyniemy w The Cosmetic Skin Clinic, są nasi przyjaźni, skuteczni i wysoko wykwalifikowani lekarze. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku naszego zespołu, który wykonuje wszystkie zabiegi CoolSculpting. Dla osób nieobeznanych z tym zabiegiem, CoolSculpting to bezpieczny proces zamrażania niechcianych komórek tłuszczowych, które następnie wydalane są z organizmu w późniejszym czasie. Zabieg ten pozwala na ponowne wymodelowanie i ukształtowanie części ciała, takich jak okolice podbródka, zsynchronizowanie talii, okolice pod pachami, wewnętrzne okolice ud i wiele innych.

Dr Tracy Mountford jest założycielką i dyrektorem medycznym The Cosmetic Clinic. Ona mentorzy, szkolenia i ręcznie wybiera jej zespół medyczny do pracy obok niej w klinice. Wszyscy nasi lekarze Coolsculpting uczestniczyli w Coolsculpting University i w rzeczywistości, Magda jeden z naszych ekspertów Coolsculpting praktyków był pierwszym przeszkolonym praktykiem Coolsculpting w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że nasz zespół jest bardzo doświadczony w zamrażaniu komórek tłuszczowych i osiąganiu optymalnych rezultatów dla naszych pacjentów. Możesz również zaufać zespołowi ze względu na ich duży rekord zakończonych procedur CoolSculpting, które przeprowadzili na przestrzeni lat. Te tally w na ponad 16.000.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat CoolSculpting, nie wahaj się z nami skontaktować.

Twoja konsultacja CoolSculpting

Po skontaktowaniu się z nami i ustaleniu terminu i godziny konsultacji, spotkasz się z jednym z naszych wykwalifikowanych specjalistów CoolSculpting.

Na początku swojej podróży CoolSculpting, można oczekiwać pełnej oceny obszarów, które dotyczą Cię najbardziej, a my następnie ułoży dopasowany plan leczenia, aby rozpocząć swoje sesje zamrażania tłuszczu. W zależności od tego, ile masz czasu, jak wiele obszarów chcesz rozwiązać i wszelkie inne szczegóły, które zostały omówione z naszym zespołem, zdecyduje częstotliwość sesji CoolSculpting.

Twoja konsultacja odbędzie się w prywatnej atmosferze, gdzie możesz swobodnie omówić swoje obawy, wyzwania lub oczekiwania. Nasz zespół jest zawsze podekscytowany współpracą z nowymi pacjentami, a żadne pytanie nie jest głupie! Więc bądź tak otwarty jak chcesz i w pełni wykorzystaj sesję konsultacyjną jeden do jednego.

Procedura zostanie Ci w pełni wyjaśniona wcześniej i otrzymasz wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby podjąć świadomą decyzję. Po stworzeniu planu leczenia dla Ciebie otrzymasz również kopię, którą możesz zabrać ze sobą do domu.

Czym się różnimy

Pracowaliśmy z tysiącami różnych typów ciała, dzięki czemu nabraliśmy wprawy w naszym fachu i rozumiemy różne potrzeby naszych pacjentów.

Zdobyliśmy również liczne nagrody za naszą pracę, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Jeśli chodzi o CoolSculpting konsultacji i leczenia, będziemy traktować Cię jako wyjątkowy i z najwyższą starannością.

Pozwól nam pomóc Ci na nowo wymodelować i ukształtować Twoje ciało

CoolSculpting to zabieg zatwierdzony przez FDA, który pomaga zredukować niechcianą tkankę tłuszczową bez operacji i przy minimalnym dyskomforcie. Twoja podróż CoolSculpting jest jednym jesteśmy podekscytowani, aby przejść przez z tobą, biorąc pod uwagę, że zrobiliśmy to wiele razy i mają wiele szczęśliwych referencje pacjentów.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.