USTA – korekcja i powiększanie

korekcja kształtu ust

Jeśli ktoś ma usta, które nie wyglądają najlepiej, występują jak kreseczka a chcemy, by były piękne i zmysłowe to obecnie właśnie będzie to możliwe. istnieją takie opcje, które będzie można wykorzystywać. Przedstawić można między innymi sposób na korekcję i powiększenie ust. Często trzeba się godzić z własnymi wadami i to umiejętność, gdy ktoś potrafi to zrobić. Jeśli ktoś nie jest w stanie to na pewno ma również dla siebie możliwości, ponieważ będzie taka opcja, by korzystać z usług chirurgów plastycznych oraz medycyny estetycznej. Decyzja o tym jednak musi być przemyślana a cały zabieg dobrze przygotowany i planowany.

Zastrzyki z tłuszczu

Przygotowywanie zastrzyków z tłuszczu to właśnie podstawowa metoda, która pozwala naturalnie powiększyć usta. Polega na tym, że bierze się tkankę tłuszczową z brzucha albo innego miejsca i następnie wstrzykuje się ją w usta. Pobrana tkanka ma składać się z żywych komórek, które mogą się w takim miejscu zadomowić.. Chirurg będzie dokonywał wkłucia przez specjalną igłę i następnie wyciąga ją bardzo wolno wprowadzając pod skórę tkankę tłuszczową. Zabieg będzie realizowany z w znieczuleniu ogólnym albo miejscowym. Co ważne będzie to zabieg, który nie spowoduje pojawienia się powikłań i dlatego będzie dobrym wyborem. Wada będzie taka, że przez kilka dni usta mogą być bardziej obrzęknięte, mogą się pojawiać zasinienia w miejscach, gdzie były wkłucia. Nigdy tkanka tłuszczowa się nie wchłonie do końca, dlatego można między innymi oczekiwać, że nawet bez nowych porcji usta i tak będą zostawać powiększone w jakieś mierze.

Implanty z goreteksu powiększą usta

Inne rozwiązanie, jakie będzie można wykorzystywać to goreteks, który występuje w formie implantów, które będzie można wprowadzić do ust. To taka opcja, która będzie dobrze akceptowana przez nasze tkanki. Tego rodzaju implant będzie można wprowadzić biorąc pod uwagę wcześniej przygotowane profile w jakich ustach będą wyglądać. Zaletą będzie to, że organizm traktuje ten składnik bardzo dobrze, a jednocześnie efekt będzie trwały. Wada to opuchnięcie ust po zabiegu.

powiększ usta

Zastrzyki z artecolu

Artecol to innowacyjna mieszanka z kolagenu orz pleksiglasu. Wstrzykuje się go igłą pod skórę w znieczuleniu miejscowym. Efekt może się utrzymywać mniej więcej przez około rok. Zaletą będzie to, że efekt jest od razu widoczny, jednak wada będzie taka, że trzeba ten zabieg powtarzać.

Zastrzyki z aquamidu

Aquuamid to rozwiązanie, które łączy wodę oraz hydrożel. Dzięki hydrożelowy woda będzie zmieniona w galaretkę, która nie będzie się wchłaniać i nie będzie się trzeba obawiać, że będzie dochodziło do przemieszczania. Występuje to w formie niewielkich strzykawek. Z pomocą cienkiej igły wprowadza się pod skórę przy zastosowaniu znieczulenia.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.