Zwalczanie cellulitu zabiegiem karboksyterapii

karboksyterapia warszawaKarboksyterapia jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod na zwalczanie cellulitu. Przez wiele lat wykonano mnóstwo badań które potwierdziły jej ogromną skuteczność. Korzystając z niej mamy pewność co do tego, że decydujemy się na rozwiązanie sprawdzone, bezpieczne, tanie, i przede wszystkim przynoszące doskonałe efekty. W chwili obecnej jest to – zdaniem wielu ludzi – najskuteczniejsza metoda leczenia cellulitu na świecie. Oprócz tego może ona pomagać w skutecznym leczeniu wielu innych chorób dotykających przede wszystkim nasz układ krążenia i zaburzających prawidłowy przepływ krwi; do tego grona zaliczają się chociażby zwykłe cienie pod oczami, rany które nie chcą dobrze się goić, choroba Reynoud, łysienie, czy nawet zaburzenia erekcji. Polega ona na miejscowych iniekcjach dwutlenku węgla, który działa lipotycznie, czyli zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej nagromadzonej w danym miejscu. Odpowiednio wykonany z​abieg tego typu zmniejsza poprawia napięcie skóry, zmniejsza również najróżniejsze blizny i rozstępy.

Ogromna skuteczność karboksyterapii została potwierdzona nie zarówno w praktyce jak i całymi dekadami badań w profesjonalnych laboratoriach. Co więcej, zabieg ten może być łączony także z wieloma innymi metodami stosowanymi w medycynie estetycznej, takimi jak przede wszystkim liposunkcja, peelingi czy lipoliza. Karboksyterapia cieszy się ponadto długą, ponad dwudziestoletnią tradycją; przez cały ten czas zdobyła ona ogromne uznanie na całym świecie i zyskała miano jednej z najskuteczniejszych metod w zwalczaniu cellulitu. W czasie tego zabiegu podskórnie podaje się pacjentowi dwutlenek węgla, wykorzystując do tego mikronakłucia. Jest to metoda w stu procentach bezpieczna dla pacjenta, bowiem wywoływane przez nią procesy są zgodne z tymi naturalnymi, zachodzącymi w naszym organizmie. Ogromną zaletą tego zabiegu jest to, że nie wymaga on od pacjentów spędzania czasu w szpitalach ani też żadnej długiej rekonwalescencji – praktycznie od razu po jego wykonaniu możemy wrócić do normalnego życia.

Powiązane artykuły

Dobry dermatolog w Warszawie

Klinika Murano to profesjonalny gabinet dermatologii estetycznej. 10-letnie doświadczenie sprawia, iż pacjenci mogą liczyć na pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo zabiegów. Klinika wyposażona jest w najnowszej technologii sprzęt medyczny.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Klinika Murano prowadzi konsultacji z zakresu alergologii, okulistyki czy endokrynologii.